Trwała konstrukcja
i zintegrowany podkład

PODŁOGI

Panele winylowe

Panele winylowe – jest to coraz popularniejsze rozwiązanie podłogowe w Polsce. Nic w tym dziwnego ponieważ winyl ma bardzo wiele zalet.
Klienci jednak szukają marki paneli winylowych, która jest jak najbardziej zbliżona do naturalnego drewna czy kamienia.
Prawda jest taka, że podłogi winylowe są bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o jakość i wygląd. Jest tylko jeden producent, który ma zupełnie inną estetykę produktów i zdecydowanie lepszą jakość od wszystkich pozostałych na rynku.
Marka Coretec pochodzi ze Stanów Zjednoczonych ale pokochali ją również Anglicy, Belgowie i Niemcy, a teraz również Polacy.


Dlaczego jest tak wyjątkowa?

Różnica jest ewidentna – przede wszystkim w dotyku i wyglądzie. Konieczne sztucznym plastikowym wyglądem winylu, czas na wygląd pięknego, autentycznego drewna i ekstremalną wytrzymałość winylu.
Idealna podłoga dla dzieci i dla zwierząt – odporna na zarysowania, plamy, bardzo cicha. Stanowi wspaniałą alternatywę do pięknego choć wymagającego drewna.

Konstrukcje paneli

Jeśli chodzi o konstrukcje paneli winylowych jest to unikalny i opatentowany wielowarstwowy system. Panele mają grubość 5 mm lub 8 mm.
Dostępne jest bardzo bogate wzornictwo: drewniane, kamienne, głębokie V fugi, które są w kształcie litery U aby łatwiej było je czyścić, wiele rozmiarów desek, wzory jodełek klasycznych.

Sam montaż jest niezwykle prosty. Panele mają już zintegrowany podkład korkowy, który „wybaczy” nam niewielkie niedoskonałości podłoża.
Możemy zamontować panele na istniejącej już podłodze, a posadzka nie wymaga skomplikowanego i czasochłonnego przygotowania podłoża.
Dzięki temu, że w środku paneli jest rdzeń kamienny produkt jest bardzo stabilny wymiarowo i nie ma potrzeby robienia dylatacji między pomieszczeniami.

Kolekcja naturals
Ekskluzywny wygląd drewna, wytrzymałość winylu

Podłogi firmy Coretec zaprojektowano po to aby nasze życie stało się łatwiejsze.
Jeśli szukasz podłogi, która nie tylko wygląda łudząco podobnie do podłogi drewnianej ale w dotyku także przypomina drewno jednak jest odporniejsza i łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż drewno, to ta
kolekcja jest dla Ciebie.

 • podłoga w 100% wodoodporna
 • idealna do kuchni i łazienki
 • odporna na użytkowanie przez dzieci i zwierzęta
 • nie ma nic wspólnego ze sztucznym wyglądem plastikowych winylu
 • prosty montaż na klik, a dzięki rdzeniowi kamiennemu doskonała stabilność wymiarowa
 • dożywotnia gwarancja
 • nie trzeba jej odnawiać – polerować, cyklinować odświeżać. Po latach będzie wyglądać idealnie.
 • nie wymaga aklimatyzacji przed montażem
 • może być zamontowana na istniejące podłoże
 • idealna na ogrzewanie podłogowe
 • zintegrowany podkład z naturalnego korka co daje nam dodatkową izolację hałasu, komfortową i zawsze ciepłą podłogę (nawet jeśli ogrzewanie podłogowe jest wyłączone), naturalna ochrona przed pleśnią i
  wilgocią, nie potrzeba dodatkowych podkładów, ukrywa niedoskonałości naszego podłoża)

Idealna podłoga dla Twojej rodziny, bogata kolorystyka naturalnego drewna.

Kolekcja Pro plus
„Kiedy styl spotyka się z siłą”
Niesamowita kolekcja firmy coretec.

Innowacyjny winyl ze sztywnym kamiennym rdzeniem, który dzięki swojej gęstości zapewnia doskonałą odporność na uderzenia i wgniecenia. Ta seria jest zalecana zarówno do użytku komercyjnego, jak i mieszkaniowego i może być instalowana w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie dekory w Kolekcji wykorzystują opatentowaną technologię COREtec.

Ponieważ COREtec jest w 100% wodoodporny. Podłogi COREtec Pro Plus można układać w mokrych pomieszczeniach i nigdy nie pęcznieją pod wpływem wody. COREtec jest obojętny biologicznie i stabilny wymiarowo; w normalnych warunkach nie rozszerza się ani nie kurczy. Nie potrzebuje listew dylatacyjnych w dużych pomieszczeniach. Do każdej deski dołączony jest podkład korkowy, który zapewnia cichszą podłogę winylową.

Koniec ze sztucznym wyglądem paneli winylowych. Coretec jest przyjemny w dotyku, łatwy w instalacji, idealny na ogrzewanie podłogowe.

Kolekcja Mega stone

Niezależnie od miejsca, w którym zainstalujesz Mega Stone, duże wymiary tych płytek winylowych dodadzą  poczucia przestronności w pomieszczeniu.

Kolekcja authentics
„Naturalny styl, ekstremalna jakość”

Prawdziwy dom jest tam gdzie możesz być sobą. Dom jest tam gdzie możesz

Wskazówki dotyczące instalacji

Podłoga COREte c ® została zaprojektowana z myślą o łatwości montażu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze w porównaniu z montażem profesjonalnym. Obejrzyj nasze demo i zobacz instrukcje krok po kroku dla każdej kolekcji.

Oferujemy pełną gamę elementów dekoracyjnych i elementów przejściowych do każdego stylu podłogi COREtec®, aby nadać projektowi czysty i profesjonalny wygląd. Uzupełnij swoje podłogi naszymi akcesoriami specjalnie zaprojektowanymi, aby były jeszcze piękniejsze!

Kafla ceramiczna kontra spiek kwarcowy z kolekcji ceratouch